Udzielamy gwarancji producenta/dystrybutora na okres 12 miesięcy.

Gwarancja na 12 miesięcy dotyczy części nowych, na części pochodzące z demontażu udzielamy gwarancji rozruchowej 14 dni.

W przypadku usług gwarancją roczną są objęte części nowe zastosowane w naprawie konkretnego podzespołu /wtryskiwacza, pompy itd./

Na części regenerowane udzielamy gwarancji na 6 miesięcy.

Odstąpienie od umowy.

W terminie 14 dni od wydania zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn  w ramach odstąpienia od umowy, Termin wygasa po upływie 14 dni z wyjątkiem w określonych w ustawie sytuacji wyłączających prawo do odstąpienia od umowy.

Wyłączenie prawa odstąpienia.

Zgodnie z ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827).
prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany  przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez  przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy.

Zwrot towaru przysługuje o ile jest w stanie nie noszącym śladów użytkowania części i nie był montowany, jest dostarczony w takim stanie w jakim został wysłany.

Koszty przesyłki zwrotnej pokrywa kupujący.
Serwis nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem.

Kupujący ponosi pełną odpowiedzialność za dostarczenie towaru.

Zwrotowi nie podlegają: części elektryczne i elektroniczne,
towar uszkodzony/montowany, części używane.

 

W razie wystąpienia jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt telefoniczny.