Wszystkie nazwy symbole i numery producentów zamieszczonych w serwisie zaradn24.pl są znakami towarowymi tych firm i ich własnością. Umieszczenie ich ma charakter wyłącznie informacyjno poglądowy.

Produkty nowe

Produkt nowy fabrycznie wyprodukowany w fabrykach autoryzowanych przez producenta z oznaczeniem i logiem firmy. Niektóre produkty nowe sprowadzamy pod zamówienie klienta.

Produkty nowe /zamiennik/

Produkt nowy zamiennik spełnia warunki techniczne i jakościowe produktu fabrycznie nowego jest produkowany w fabryce  nie posiadającej autoryzacji producenta danego produktu.

Produkty regenerowane

Produkt regenerowany jest to produkt w którym podlegają wymianie części zużyte na nowe oryginalne, zamienniki lub regenerowane. Części nadające się do użytku są ponownie montowane.  W końcowym etapie regeneracji przeprowadzana jest diagnostyka na stanowisku probierczym z którego otrzymujemy wydruk z wynikiem danych technicznych danego produktu według zaleceń producenta. Produkt regenerowany ma na celu obniżenie kosztów naprawy pojazdu lub maszyny i jakościowo jest porównywalny z częścią nową.

Usługa naprawy/regeneracji

Usługa naprawy wykonywana jest na podzespole dostarczonym przez klienta do naprawy z zastosowaniem części nowych, zamiennych, regenerowanych użytych przy naprawie przez podmiot wykonujący usługę. Zapraszamy firmy warsztaty do współpracy zajmujące się naprawą konserwacją maszyn silników i urządzeń wyposażonych w silniki diesla.

Kaucja zwrotna

Kaucja zwrotna pobierana jest gdy klient zamawia produkt regenerowany na wymianę lub zgłasza że nie będzie zwracał zużytego produktu /podzespołu/ nadającego się do naprawy. Zwrot kaucji następuje w przypadku zwrotu przez klienta podzespołu /części/ nadającego się do regeneracji naprawy. Wysokość kaucji zależna jest od wartości zużytej części.  Przy niektórych produktach nowych konieczny jest zwrot części zużytej do fabryki.

Odbiór i wysyłka towaru

Odbiór osobisty w firmie 02-862 Warszawa,ul. Farbiarska 26

Przelew bankowy po zaksięgowaniu zapłaty za towar.

UWAGA!!!

Prawidłowy dobór części podzespołu do maszyny lub  silnika możliwy  jest  wyłącznie poprzez numer win i oznaczenia tabliczki znamionowej.

Produkty nowe realizujemy na zamówienie.